La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

0

La bambusy płaczą intensywnie, więc powinna być gładka wygrana po fajnej grze, vamos Xavineta !!

1

@Mario96w
Ewentualnie oglądamy każdy mecz Barcelony i wiemy jak obecnie się prezentują poszczególni piłkarze i wiemy, ze w takim składzie będzie ciężko.

1

@Mario96w
Setien jak pomyśli i zacznie grać stroną Alonso, to szybko sobie mecz ustawią.

0

@ObiektywnyKibic121 No ale żeby płakać już przed meczem to szkoda by mi było tą piłką się interesować w ogóle, sami sobie krzywdę robicie c*ujowym nastawieniem :P

0

@Mario96w
Tylko ze tutaj nikt nie płacze, tylko wyraża swoją opinie. Gdyby taki Lewus czy Alonso potrafili przyjąć piłkę, lub Roberto by potrafił podać do przodu zamiast w bok, to nikt by nie narzekał na to ze grają… Ja zawsze nastawienie przed meczem mam bardzo dobre, aczkolwiek tez nie mogę pojąć jak niektórzy piłkarze mogą wyjść w podstawowym składzie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?