La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

1

Przestańcie wytykać Fatiemu że chciał strzelić, ma tak mało czasu że chęć pokazania się jest ogromna. To wina Xaviego że daje mu mało czasu, bo widać że Fati na tej lewej stronie dobrze się czuje gra krótko a ma sytuacje, dobrze się ustaiw wychodzi na czystą pozycję . Koleś musi grać żeby nabrać pewności Ferran też w poprzednim sezonie dawał ciała.

0

@robertocarlos76 A w meczu chodzi o wygraną, czy o popisanie się? Przez takie zachowania ma tak mało czasu. Powinien grać pod zespół, a nie pod siebie.

0

@robertocarlos76 zgadzam się z Tobą brawo

0

@robertocarlos76 Tutaj tego nie zrozumieją. Chłop w 5 minut kreuje sobie więcej szansa niż inni w całym meczu. Ma ciśnienie i to widać ale tez nie dostaje szans wiec mu się nie dziwie ale gość ma to coś. Fakt faktem mógł się zachwiać lepiej ale gdyby nie on to takich okazji byśmy nawet nie mieli. Za to drewno cały mecz znowu i widzimy z jakimi efektami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?