La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

12

Trzy mecze w sezonie, a połowa już skreśliła Lewego. :D Ja wiem, że marnuje sytuacje i gra bardzo przeciętnie , ale twierdzenie , że nic nie daję jest śmieszne, np. dzięki Lewemu zamknęliśmy Cadizem, a końcówka była nerwowa. Wiem, że może już się nie poprawić, ale skreślanie go i sprzedawanie go do Arabii już teras jest żałosne. Poza tym Xavi nie ma jaj żeby posadzić Lewego na ławie na dwa mecze i grać od 1 minut Ferranem, jestem przekonany, że Robert nie miał by nic przeciw. Widzi, że gra kiepsko a go trzyma na siłę do tego olewa Ferrana. Jeśli znów zacznie mecz na ławie, to Xavj po prostu będzie głupi i podły.

Lewyn pomógł nam z mistrzostwem (według mnie bez niego by nie było), ale jak gra słabo to wyśmiać i wywalić, oczywiście nie bronie krytykować. Ja tam się cieszę, że ten sezon jest jeszcze z nami. Zaraz powinien odejść w ataku będzie mógł gra ć Roque/Ferran.

15

@Kamiloza91 tak, na pewno chodzi tylko o trzy mecze nowego sezonu.

15

@Kamiloza91 Największym problemem jest to, że Xavi jest uparty i trzyma go cały czas na boisku. Powinien go posadzić na ławie na mecz, dwa i dać jakiś impuls, pokazać, że grają najlepsi. On tu nie ma statusu Messiego, żeby grać od deski do deski nawet przy słabszym okresie. To jest największy problem, bo chłop się kopie po czole od długiego czasu, a i tak gra wszystko i to nie jest dobre ani dla drużyny ani dla niego. Co w ogóle ma znaczyć te cofanie się, tylko po to, żeby odegrać do najbliższego? To jest parodia i trener powinien mu dać jasno do zrozumienia, że on się do rozgrywania nie nadaje i wygląda przy takim graniu jak jakiś kiep z 8 ligi mongolskiej. On jest od strzelania bramek do uja, nie ma takiej techniki i przeglądu pola, żeby grać w takim stylu jakim próbuje grać. W 3 lidze polskiej mógłby se wkręcić, że jest jak De Bruyne i sobie tak grać, ale nie kur.. w Barcelonie. CR7 w pewnym wieku zdał sobie sprawę, że musi zmienić swój styl gry, dzięki temu zaliczył jeszcze bardzo udany pobyt w Juve, Lewandowski wręcz przeciwnie, próbuje robić coś do czego nie ma predyspozycji, na tym cierpi on i drużyna

konto usunięte

2

@Kamiloza91 To nie są trzy mecze tylko od stycznia.

0

@Luciano99 "On jest od strzelania bramek do uja" - to ci powiedzą, że przecież strzelił xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?