La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

4

Niesamowite jest to że przyjdzie do nas niechciany Cancelo przez Pepa, ba rezerwowy City, rezerwowy BM, a tu komentarze że Xavi teraz albo lm albo out :) ja cenie Cancelo i mega pomoże, ale trochę euforia jest jakby co najmniej Messi do nas przychodził.
Słabe nasze pkt:
- brak zmiennika Balde, każdy widział Alonso
- brak Lewego skrzydła, Ansu, Abde albo na siłę Gavi, to nie jest wzmocnienie.

No ale Xavi bez wymowek, Finał LM albo out.

16

@tbas Nie widziałem ani jednej osoby, która pisałaby o finale LM tylko o 1/8 czy 1/4.

12

@tbas skrajności na Rambli są cudowne.

4

@tbas Wyjście z grypy LM albo out. Gdzie widziałeś komentarze o finale LM?

0

@Barcanajlepszyteam wyjście z grupy lm i brak ll? Na taczkach Xaviego wywieziecie.

konto usunięte

0

@tbas Szkoda, że tylko Barcelona ma słabe punkty.

konto usunięte

0

@tbas zmiennikem Balde bedzie Cancelo. W City na tym postu byl jeden z najlepszych na swiecie

0

@tbas Brak wyjścia z grupy LM i Xavi powinien wylecieć. Bez znaczenia na pozostałe rezultaty.

0

@Barcanajlepszyteam oczywiście że masz rację, ale ja tu pisze o euforii składu. Wyjście z grupy to i bez Cancelo obowiązek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?