La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

0

Jakby to była nasza realna kadra na ten sezon to jakbyście ją ocenili od 1-10? (Dembele skreślcie)

https://prnt.sc/clCQq2WuS-7u

0

@matirix20
Bardzo słabo,
Osobiście wyoutowam bym, Guereiro, Porro, Ugarte, Wirtza, rico Lewisa. Za dużo młodych za mało ukształotwanych zawodników. Nic byśmy tym nie wygrali tylko oklep na wszystkich frontach. Do tego wciąż brak wsparcia dla Lewego i brak konkretnych skrzydlowych.

0

@mientusek1407 Czemu Porro? Brakuje nam prawego ofensywnego obrońcy. Lewis rezerwowy za Porro. Na skrzydłach Musiała, Saka to słabo? Ugarte mógłby pełnić rolę Romeu u nas.

0

@matirix20 posortowałem od bramkarza https://prnt.sc/G7UJaNdTULJI

0

@matirix20
Porro to jest ogór. W tym problem. Musiala to żaden skrzydłowy. Poza tym typ zagrał 1 sezon i to w słabej lidze. Saka to jest akurat dobre wzmocnienie, tylko na prawą stronę tam nie potrzebujemy wzmacniać. Ugarte to też jest zawodnik nie na Barcelone. Ja bym to widział tak LS Diaz/ Leao , DPŚ Kimmich, i N ten Roque wiecej bym nie wzmacniał.

0

@mientusek1407 To w Fma realistycznie bo Musiała obrażony że nie gra na swojej optymalnej pozycji czyli ofensywny środkowy. Obiecałem mu to przy kontrakcie. Porro ogór? W defensywie pewnie tak ale w ofensywie dobry.
Porro 6 najdrożej wyceniany prawy obrońca na transfermarkt.

0

@matirix20 cena nic nie zmienia. Za duzo sie fm sugerujesz ot nie jest realne zycie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?