- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
13
Ta fala krytyki pod adresem Rakowa jest żałosna. Nie weszli do ligi mistrzów ale starali sie i uważam że całkiem fajnie pograli w tych eliminacjach . Czasem nie wychodzi ale komentarze i memy są jakby skompromitowali Polskę. Tymczasem systematycznie rozwijają klub i trzeba przyznać że całkiem fajnie to wychodzi
4
@Barca1922 A ktoś ich krytykuje? Raczej nie widziałem by ktoś ich jechał czy coś. No nie maja siły ognia w ataku co jest prawda. Ale to nie krytyka tylko po prostu fakt
2
@Barca1922 Szkoda kontuzji Iviego, i tego że Raków ściągnął Zwolińskiego, a nie poszedł all in po lepszego napastnika, do pierwszego składu.
1
@Barca1922 Stary, ja widziałem raczej komentarze pozytywne, że szacunek za walkę i nie przynieśli wstydu Polsce i to prawda. Nie udało się - trudno, niech zrobią dobry wynik w LE, trzymam kciuki mimo, że z Rakowem i Częstochową nie mam nic wspólnego. Te wszystkie hejty to po prostu piszą ludzie którzy kibicują innym klubom i zachowują się jak typowy polak sasiąd który tylko umie komentować i krytykować bo samemu mu sie nie udało czegoś osiągnąć, to sąsiadowi też ma się nie udać i uj xD
0
@Pressinho trzeba było grać tym zwolinskim a nie kołkiem lewandowskopodobnym
0
@tbas no nie chce mi się szukać tego ale komentarzy dużo było że ręcznik na bramce. Że słabo grali . Że kompromitacja . No a memy wiadomo im głupsze tym śmieszniejsze dla kretynów którzy pewnie nawet nie widzieli żadnego meczu Rakowa
0
@Barca1922 no a jak ocenic ta stracona bramke? PRzeciz to na tym poziomie nie ma prawa sie wydarzyc. Ocenia ktos sytuacje, a nie cala kariere Rakowa.
1
@tbas ręcznik w bramce to ocena sytuacji ? Chyba zapomnieli ile razy ratował dupę rakowa
0
@Barca1922 Tak danej sytuacji. A nie całokształu