La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 820 Culés

konto usunięte

0

A więc Łotwa bez Porzingisa gra dalej. O 15:30 Kanada vs Hiszpania o wyjście z grupy, tak samo o 14 Dominikana z KATem z Serbią o dalszą grę.

A teraz pora na króla kosza czyli LD77

0

@MesQueUnClub96 Doncic taki król a finały NBA dalej dla niego marzeniami gdzie Booker i inni juz to widzieli

1

@MesQueUnClub96 Miałem dać Łotwę, ale u buka stwierdziłem a dam Brazylie xD Co do Luki to Austarlia pokazała jak łatwo go wytrącić z równowagi.

konto usunięte

0

@Encore Ty akurat Bookera do Luki nie przyrównuj, bo spotkali się w G7 i wiadomo jak się skończyło. Suns do Mavericks też nie porównuj bo to dwa inne światy. Dać Luce skład Suns to robi mistrza
@takisobiektos nie grał pół meczu, a i tak rzucił swoje

0

@MesQueUnClub96 Litwa powalczy z usa ?

0

@MesQueUnClub96 A wiesz dlaczego tak jest?Bo ludzie nie chcą z Luką grać.Topowi gracze tam nie przyjda gdy Słoweniec 90% czasu ma pilke w rękach.Mają Kyriego który moze w kazdym momencie skonczyc kariere XD

1

@MesQueUnClub96 Ma racje @Encore Granie z Luca nie jest przyjemne, jest genialnym graczem, ale inni też by chcieli sobie poklepać piłke;

konto usunięte

0

@Encore Nie wiesz o czym mówisz. Z Bookerem to niby kto chce grać? Sami zawodnicy z wymian

1

@takisobiektos To nie jest przypadek ze zadne Duranty,LeBrony tam nie pójda tylko takie przypadki jak Kyrie który jest po prostu Kyrim.

0

@MesQueUnClub96 No z Bookerem wszyscy chcą grac bo dzielił się piłka nawet jak mial w druzynie CP3 I KD

konto usunięte

0

@Encore No a potem kompromitują się w meczach win or go home.

Ale zapomniałem że ty się jarasz Bookerem xD

0

@MesQueUnClub96 No i to oni byli w finale jako organizacja w ostatnich latach a w tym sezonie beda jednym z faworytów gdzie Mavs sie nie dostalo do play offów a w tym sezonie beda zalezec od humoru Kyriego,nice

konto usunięte

0

@Encore No byli w finale i przeorali 2-0 a wiesz przez kogo?

Będą jednym z faworytów, budują superteam a i tak potem sfrajerzą z bardziej fizycznym rywalem.

Jak ty winisz Doncicia o to że tam nikt nie gra to ja nie wiem xD

0

@MesQueUnClub96 Boze dodi prosze cie nie zajmuj się koszykówką jak jej nie rozumiesz xd

konto usunięte

0

@Encore ty jarasz się Bookerem, pozdro

0

@MesQueUnClub96 Ale wiesz ze Booker to top10 w lidze gdzie jest zawodnikiem wygrywającym i przewozi swoje zespoły?Ostatni sezon wyborny a play offy kosmiczne pod wzgledem skutecznosci.

konto usunięte

0

@Encore 19, 11, 12 mówią ci coś te liczby?

0

@MesQueUnClub96 gdzie lecą te mistrzostwa?

1

@MesQueUnClub96 Jedna statystyka mi mówi i są to finaly NBA na koncie Bookera gdzie Luka kozłuje w miejscu i cala reszta patrzy co on zrobi.To jest antykoszykówka i ty się dziwisz dlaczego inni tak reagują.Kazdy potrzebuje piłki w rękach a Słoweniec czasami sie zakozłuje na śmierc i wypadli z play offów.Dopóki nie zrozumie by miec radziej pilke to nie widze Dallas w top6.

konto usunięte

0

@Encore i kto tam niby będzie grał piłką poza Donciciem? Przecież tam nikogo nie ma

Musisz zrozumieć to że Booker może sobie nabijać staty w sezonie i w pierwszych rundach, ale w ważnych meczach gdzie trzeba wygrać on po prostu zawodzi

0

@MesQueUnClub96 Gra Bookera sprawia ze Suns jest mocniejsze a ja nie widzialem by gra Doncicia sprawiała by Mavs było lepsze.Taki średniak ligowy.

0

@MesQueUnClub96 A Doncic nie zawodzi? On nawet Mavs do playin nie dowiózł w zeszłym sezonie;

konto usunięte

0

@Encore w sezonie 21/22 tego nie widziałeś? Oj Enkor
@takisobiektos oddali pół zespołu za KI który ledwo co grał.

1

@MesQueUnClub96 Tak to tłumacz; Harden solo wprowadzał Rockets do playoff;

1

@MesQueUnClub96 W sezonie 21/22 to mieli Brunsona który tez przejrzał na oczy i odszedł bo z Donciciem marnował swój potencjał

konto usunięte

1

@Encore Brunson to odszedł, bo Dallas nie chcieli mu zapłacić, a z Luką współpracował wybitnie. Trochę na siłę chcesz Doncicowi umniejszyć, a jeśli już można się u niego do czegoś przyczepić, to do dyskusji z sędziami przez co nie wraca do obrony i Dallas tracą punkty w kontrze.

0

@BartqRKO No obrońcą jest tragicznym to tez trzeba dodac + Luka płacze o kazdy faul

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?