La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

4

Gavi na ławkę. Chłopak nic nie daje. Pora przejść na fałszywych skrzydłowych z atakujących i wahadła. Nie mamy zawodników i odpowiednich profili do takiej gry, a Xavi katuje ten sam system profilami nie pasującymi do niego i tylko się marnują piłkarze. Gavi musi grać głębiej, cała linia pomocy z resztą, aby skupili się na dystrybucji i asekuracji.

2

@Rewolucja123
Tak nic nie daję, że jak reszta oddycha rękawami to chłop daję 10 sprintów raz za razem. Jest niezbędny w naszej pomocy.

0

@Rewolucja123 pozwól ze się nie zgodzę, Gavi jest sercem tej drużyny.

0

@Fantastyczny Chłopiec za dużo bezsensownie biega do dyskusji i przepychanek. Traci na tym siły, a z piłką przy nodze i w grze pozycyjnej jedt bezużyteczny, bo nie czyta dobrze gry i drużyna traci możliwy progres z piłką. Tyle ile razy on stał jak słup zamoast zrobić odpowiednio ruch, to nie szło zliczyć. Gundgoan i Lewy mieli do niego o to pretensje, że ten źle czyta grę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?