La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

2

Co do niektórych zawodników Barcy wiem czego się spodziewać i nie dziwi mnie ich słaba gra. Natomiast dzisiaj mocno rozczarował mnie Balde, który moim zdaniem zagrał dziś swoje najgorsze spotkanie w barwach Barcelony. Wyglądał na ociężałego i wolnego, dawał się łatwo robić fizycznie, był bardzo niedokładny.
Druga sprawa to Gavi (który akurat zagrał dobre spotkanie). Xavi robi mu ogromną krzywdę dając go na pozycję fałszywego skrzydłowego, którym nigdy nie był i nie będzie, chłopak tam się męczy i traci swoje piłkarskie atuty. Jeśli już koniecznie nasz trener chcę grać na tych 4 pomocników to jest Fermin Lopez, który pół kariery (mimo że krótkiej) gra na pozycji fałszywego lewego skrzydłowego. Ale tu pewnie jest problem bo trzeba dać szansę młodemu, a kto wie może jeszcze odpali i trzeba będzie podejmować inne decyzję kadrowe.

0

@KrwawiaceoczyVEB Balde sie mocno kumpluje z Fatim może jego pojscie na wypożyczenie tak wplynelo?

0

@Faro Nie no to profesjonalny piłkarz, z Fatim i tak wiele czasu na boisku nie spędzał. Chyba na takim poziomie potrafią odsunąć sprawy prywatne od pracy.

0

@KrwawiaceoczyVEB ale poza boiskiem spedzal zobacz sobie ich IG

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?