La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

2

Aktualna sytuacja jest podobna jak za Valverde. Gramy piach ale wygrywamy, mistrz zdobyty lecz kibice niezadowoleni ze stylu. Teraz wielu mówi, że jednak ten Valverde był niedoceniany. Czy z Xavim będzie tak samo?

0

@trolownik Jak po potencjalnym odejściu Xaviego będzie taki kryzys jak u Setiena/Koemana,to jak najbardziej.

0

@trolownik Valverde miał Suarez i Leo

1

@trolownik chłopie o czym Ty piszesz . Valverde w jednym sezonie odniósł jedyną porażkę w przedostatniej kolejce i człowiek się w ogóle nie martwił o wynik .
Jak frajerzyl to już w jakiejś fazie LM a nie dostawał na Camp Nou od Eintrachtu 0:3 w pewnym momencie.

4

@ShawnC Człowiek nie martwił się o wynik ??? Zajebiście słabą pamięć niektórzy mają, że nie pamiętają ile razy Messi ratował trzy punkty, ile traciliśmy bramek, jaki chaos panował w środkowej strefie boiska i jak wybijaliśmy piłki po autach w panice. Z 80% drużyn w LL graliśmy jak równy z równym i NIGDY nie można było być spokojnym o wynik. To mistrzostwo z jedną porażką również było przepychane wynikami 3-2, 4-3, 1-0, 2-1 na pograniczu remisu.

0

@MesQueUnClub_87 to chyba Ty drzaleś . Poza pierwszymi dwoma meczami superpucharu z Realem to potem w dwa sezony zlaliśmy ich jedynie raz remisując a wygrywając 5:1 i 3:0 .
Z Atletico wygrana i remis , Juve odprawione do domu 3:0 w grupie LM , Borussia , Tottenham również , Inter robiony na śpiocha , zmiażdżenie takiej Sevilli czy Betisu w lidze, to już nie wspomnę o zespołach z dołu tabeli .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?