La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Niemcy za mocni dla Łotyszy. Klepanie trójek to troszkę za mało.

1

@fart Bertāns moze i rzucil te 20pkt, ale jego obrona to xD Oglądałem moment 2 kwarty gdzie go Niemcy w 3-4 akcjach podrząd wręcz zgwałcili xd

1

@takisobiektos Bertans w obronie placek natomiast tymi trójkami mocno Łotyszy trzymał w grze. Niemcy w końcówce spuchli i to może martwić przed starciem z Jankesami. Bertans miał w powietrzu piłkę meczowa i aż dziw bierze, że nie pchał się pod kosz gdzie Niemcy nie byli ustawieni w obronie. Zaryzykował i jednak się nie opłaciło. Wielkie brawa dla Łotyszy za walkę a Niemcy w strefie medalowej.
Zobaczymy co Doncić zrobi z Kanada. ;)

1

@fart Tu trzeba oddać że Schröder , próbował pomóc Łotysza ile się dało, 4/26, +/- 20.

1

@takisobiektos Widziałem właśnie mega słabe zawody ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?