- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
2
No Ameryjanie mają kolejny lepszy samolot od f35.To bez zalogowy samolot z dronami.Przez to ze nie ma czlowieka a jest sztuczna inteligencja jest tańszy.Będzie produkowany na większą skale.Nowa generacja wchodzi bo nowy bombowiec stealth 6 generacji wyszedł na przestrzeni roku.
https://tech.wp.pl/f-35-pojdzie-w-odstawke-zastapi-go-fury,6938959722740352a
A tak wygląda bombowiec 6 generacji.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-12-03/usa-bombowiec-szostej-generacji-b-21-zaprezentowany-swiat-nie-widzial-takiej-technologii/
0
@Borneo "Mają" to daleko idące niedopowiedzenie.
0
@mkord pracują nad następcą f22 i nastepce mają wybrać za rok.Wiele technologii 6 generacji jest.Choćby wnowym bombowcu.Choć pełna gotowośc nastąpi za kilka lat a i tak nie nastąpi nigdy bo ma architekturę otwartą wymieniasz moduł i masz już inny samolot.Oni nie pracują od dziś.To co jest istotne że obniżono koszty bo nowy bombowiec jest bardziej zawansowany od najdrozszego poprzednika na świecie.Ten bez zalogiwiec przez usunięcie czlowieka będzie tanszy i mial wiecej miejsca na broń i zapewne następca drogiego Raptora także przez ten sam czynnik będzie tańszy.Więc zapewne szybciej powstanie.Obnizane są mocno koszty.Zresztą w zasadzie we wsztstkich aspektach nowej broni jest rewolucja.Powstaje nowy abrams x.Czolg id zera robiony co od lat jest nowością i dlatego amerykanie oddają swoje abramsy.Nowe Aoache broń laserowa ktora jest szybsza od pocisków w tym hipersonicznych i nowy laser amerykański bedzie już na eapie niszczenia samolotów bo na razie drony niszczy.Trochę kupujemy broń na obecny konflikt w ukrainie a nie na srandardy przyszlości.Zwłaszcza ze są nowe mocne narzędzua jak komputery kwantowe, wejdzie 6g ktore wszystko zmieni oraz sztuczna inteligencja.W tej chwili mamy doczynienia z rewolucją.
https://milmag.pl/usa-umowa-na-samoloty-wielozadaniowe-6-generacji-ngad-w-2024/