- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
11
Paweł Kukiz zmienny jest...^^
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tbas @Kondziubarca @michal26 @macio_944
3
@tomek8756 szmaciarz. Ciekawe jak on się czuje xD kasę ma ale ludzie życzą mu najgorszego, na ulicy dostanie mele na ryj, jest najgorszym śmieciem w polityce. Myśle ze w głębi duszy nie może spojrzeć w lustro
2
@tomek8756 taki Mentzen tylko sekta tego wciąż nie widzi. W Pawełka tak samo wierzyli, bo idzie wywracać stoliki i robić rewolucje. Sławek skończy tak samo, jako dywan prezesa.
0
@tomek8756 Podobno Kaczyński zgodził się wpisać jego postulaty w program ZP. Więc gdzie ta zmiana? Zmienił jedynie metody ich wprowadzenia.
1
@maroon a no może tam, gdzie mówił, że nie będzie politykiem, że nie wejdzie do pis, czy do po czy innej partii, gdzie opowiadał ze pis to bolszewicka partia i mafia. Także to trochę wiecej zmian jednak. Ja typem gardze i dla mnie jest największym zerem w polityce (przepraszam panie ziobro).
0
@The Game 10 Ale on nadal mówi to samo - jeśli wprowadzi to co zapowiada czyli połowa Sejmu z JOW a połowa z nadania partyjnego, to już będzie wielki jego sukces. I jeśli uważa, że jedyny sposób na to ,to sprzymierzyć się z wyklinanym wcześniej Kaczyńskim, to niech to robi.
0
@maroon no to mamy rozne podejscie do ludzi, bo dla mnie ktos kto mowi jedno a robi drugie to wiesz. Mowi ze pis to mafia i partia bolszewicka i wstepuje do nich. To jak to nazwac ? Poza tym szemrana sprawa dotacji dla "jego" fundacji. Dla mnie to zwykla szuja i nic tego nie zmieni.
0
@The Game 10 Mam podobnie, ale na razie daję mu mały kredyt zaufania z tego powodu, że jednak nadal usiłuje osiągnąć to z czym poszedł do polityki.