La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

2

Trener trenerem, ale takiej "klasy" piłkarze powinni i bez trenera takie Wyspy Owcze rozpykać. Wiele można gadać na dziadka Santosa, ale nie jest on winien tego co te panienki bez ambicji odwalają

0

@Qba2312 Ale tu nie ma żadnej taktyki... Długo broniłem Santosa, ale tutaj każdy gra sobie, drużyna kompletnie nie wie co się dzieje...

1

@MateuszGotowka99 pełna zgoda, ale męczyć się z Wyspami Owczymi? Z pół amatorami? Oni ich powini rozjechać bez żadnej większej taktyki. Z Albania też lepiej powinno to wyglądać. Santos to dziad do wywalenia, ale boje się, że kto po nim nie przyjdzie, w naszej reprezentacji naprawdę niewiele się zmieni

1

@Qba2312 Moim zdaniem trzeba wziąć tego Papsuzna i już nie kombinować... Albo on coś ogarnie, albo pozostanie nam czekać na jakiś cud...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?