La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

0

Wiem, że wszyscy chcą Papuszna, ale...uważam, że teraz jest dla niego zły moment na objęcie kadry. Powinien kadrę objąć PO zakończeniu kariery przez Lewandowskiego, ponieważ to wydarzenie oddzieli wyraźną "kreską" starą kadrę od nowej (mimo, że zostanie Zieliński, Szczęsny i Milik) i zapoczątkuje nowe rozdanie. Moim zdaniem na razie potrzebujemy trenera tymczasowego, który jakoś dogra eliminacje, ew. baraż i turniej, i w tym miejscu znowu moim zdaniem wraca temat Adama Nawałki, który świetnie by się sprawdził do takiego zadania, przy założeniu z góry, że wraz z zakończeniem kariery przez Roberta, on także odejdzie z tej kadry (chyba że miałby ekstremalnie dobre wyniki, czego raczej nie będzie).

0

@Destroyer_of_Worlds Zawsze może go nie powoływać.

0

@Kgorecki2500 no tak, zapomniałem że to polska i polactwo. Ja jednak wolę przyjmować trochę wyższe, zachodnie standardy przy tym wszystkim. Moim zdaniem najwybitniejszy piłkarz w historii danego Państwa zasługuje na koniec kariery, by dać mu po prostu kredyt zaufania po paru słabszych meczach...szczególnie, że nadal sportowo bez dyskusji jest najlepszym zawodnikiem tej kadry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?