La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1017 Culés

0

Ale zobaczyłem ploteczke że Jerzy Engel obejmie reprezentację Polski xd ostatnio nawet o tym myślałem .... Moja opinia jeżeli by tak było ??? Fajnie bo Polak i zna pilkarzy itp ale z drugiej strony wolałbym młodszych papszuna czy skorze

konto usunięte

1

@Pawci023x To może Gmocha

1

@Pawci023x Fajny sympatyczny dziadek dla naszych dziadów.Może by naszych dziadów pobudził do gry,choć w to wątpię. @Emhyr Gmoch,to ma rysować taktykę.

1

@Pawci023x gdy Engel prowadzil repre to pewnie Ciebie i 90proc ludzi stąd nie było na świecie lub byli w przedszkolu...

1

@Mezocyklon87 A pamiętasz jak Na Mś Korea Japonia w przerwie meczu rozmowę prowadził ? Zero merytoryki. Powiedział wszystko tylko nic co mogłoby zmienić obraz meczu z Korea

0

@Mezocyklon87 jestem 99 , byłem

0

@Mezocyklon87 i co z tego? Gość nie pracował od 2006 roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?