- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
16
Dzień dobry culés! Jeszcze tylko małpka i pora zabrać się do pracy!
@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87
1
@kubix05 patola, ale chyba wtedy człowiek nie wiedział jak szkodliwy jest alkohol
1
@mientusek1407 A teraz wiadomo i jest dokładnie to samo.
0
@MesQueUnClub_87
legalny narkotyk. Niczym sie wódka nie różni od twardych dragów
0
@mientusek1407 nie,zupelnie niczym.Jak nie wiesz o czym mowisz,to nie mow albo nie pisz
0
@Trojanek23
Jedno i drugie niszczy organizm i psyche ...
0
@mientusek1407 Czyli uwazasz ze zazywanie,heroiny,koakiny to,to samo co wypicie pol litra? Nie zle Cie odkleilo
0
@Trojanek23
nie tylko ty podajesz skrajność. Mówie o innych narkotykach jak jakiś kox,feta, mdm, lsd , mefedron czy inna ketamina
0
@mientusek1407 wciaz.Koakina uzaleznia dosyc szybko.Po LSD mozna stracic rozum i to juz po 1 zazyciu,jesli ma sie nie odpowiednie nastawienie.Wodka pije od 18 roku zycia i ani mnie nie uzaleznila ani nie doprowadzila do ruiny.Butelka wodki kosztuje 25 zl 1 gram kokainy 300 zl.Nie wiesz o czym piszesz w ogole.widziales jak wyglqdaja ludzie uzaleznieni od amfetaminy? Ilu jest skrajnych alkoholikow a ilu skrajnych narkomanow.I uwierz ze na 1 rzut oka w zyciu bys sie nie domyslil,ze sa narkomanami
0
@Trojanek23
Oczywiście, mam nawet w rodzinie i narkomanów i alkoholików, ale to jest jedno zło. Ty tego nie rozumiesz bo chcesz być szczegółowy i nie wiem już w 3 wypowiedzi zaznaczasz ze nie wiem o czym pisze. Alkohol to legalny narkotyk i nawet tego nie neguj. W Polsce on jest jakoś bagatelizowany a nawet gloryfikowany. Do tego przy każdej celebracji jakichś urodzin, awansu czy nie wiem narodzin dziecka się go spożywa. Do tego norma jest ze ktoś na weselu czy na imprezie mówi „ ze mna się nie napijesz”?
0
@mientusek1407 ok