- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1528 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
14
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1528 Culés
6
Mają ludzie problemy.
6
@tristan87 Przynajmniej taki gość budzi większy szacunek niż reszta pseudo policjantów
11
@tristan87 Wiadomo że jak ktoś ma tatuaże to kryminalista jest.
4
@Emhyr Dla niego lepszy byłby emeryt, który biegać nie potrafi.
5
@Emhyr budzi szacunek bo ma tatuaże? XD
4
@tristan87 Jak bandzior, bo ma tatuaże i jest "byczkiem" xD Warzecha jak zwykle pijany.
0
@Dankho94isback Ten co w drugą stronę poszedł, nie masz takiej aparycji to jesteś pseudopolicjantem XD
0
@Dankho94isback Bardziej o posturę chodzi.
2
@Dankho94isback Myślę że jakby zatrzymał cię taki gość który widać że chodzi na siłownię to byś nawet się nie kłócił i w podskokach do radiowozu poszedł.
0
@tristan87 Warzecha mnie zablokował niestety.
1
@tristan87 Akurat w tym zawodzie powinien być zakaz tatuaży.
0
@tristan87 No tak, najlepiej kogoś oceniać po wyglądzie. To jest przejaw inteligencji. A on myśli, że okulary sobie założył to ma +10 do mądrości.
1
@maroon Dlaczego?
1
@tristan87 poniewaz policjant powinien wzbudzac zaufanie? Nie strach.
0
@Trojanek23 Strach to chyba wbudza jedynie u betonów żyjących stereotypami z PRL. Jak ktoś ma poukładane w głowie to nie będzie się bał policjanta tylko dlatego, że ma tatuaże zrobione w studiu artystycznym i ma wysportowane ciało.
0
@tristan87 Warzecha to zwolennik Konfy, zatem jego posty mnie nie dziwią
2
@Trojanek23 Policjant powinien wzbudzać szacunek.
0
@MesQueUnClub_87 no wiesz,nie kazdy ma 18-45 lat i stereotypy wciaz sa mocne zakorzenione w narodzie polskim.Mi osobiscie to lata i powiewa,jak wyglada Policjant
1
@Trojanek23 No wiem, wiem, że dużo też jest osób 60+ ale zamiast się dopasowywać do ich uprzedzeń to powinniśmy się starać zmieniać to myślenie u ludzi i przyzwyczajać ich do tego, że w dzisiejszych czasach tatuaż nie oznacza degenerata. Im więcej będą mieli z tym styczności tym więcej razy będą mieli okazać się przekonać do tego, że takie osoby też są miłe, empatyczne i służą pomocą jak każda inna normalna osoba. Na szczęście doszliśmy już do momentu, że nikogo nie dziwi widok tatuażu w biurach obsługi klienta czy w sklepach, a pracodawcy są o wiele bardziej wyrozumiali, niż 20 lat temu.
0
@Emhyr 1. Nie miałby mnie za co zatrzymać
2. Nawet jakby zatrzymała mnie 120kg kobieta to i tak bym się nie kłócił bo nic by mi to nie dało
3. Bardzo się mylisz myśląc ze zmasowany gość potrafi w konfrontacji może wiecej niż przeciętny zjadacz chleba
0
@tristan87 Bo to policja i jakieś standardy powinny obowiązywać. Co dalej - kolczyki w uszach,irokez i jaskrawe włosy? To moze i mundury niech zdejmą bo może wolą nosić inne ubrania.