- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
9
Teraz człowiek dopiero docenia Bońka który był top prezes, może nie idealny ale nie było takiego syfu jak teraz + doszedł sukces sportowy na Euro
a Kulesza zaczyna przypominać do bólu Lato, tak naprawdę brakuje aby Czaruś jeszcze powiedział że setke się robi w 3 sekundy XD
0
@Herato jaki niby sukces sportowy na Euro?
1
@MarcepanowyKsiaze Taki którego nie powtórzymy przez najbliższe 20 lat.
0
@Ptasior ale to nie był żaden sukces, a porażka i to zresztą na własne życzenie.
0
@MarcepanowyKsiaze cwierćfinał takiej imprezy myśle że długo będzie wspomiany jak do tej pory sukcesem było wyjście z grupy?
0
@Herato Poza błędem w matrixie o nazwie "2016" sportowo to nie wyglądało najlepiej.Organizacyjnie jak najbardziej było bardziej profesjonalnie.
0
@Herato ćwierćfinał takiej imprezy to porażka, a nie sukces. Przypominam, że w półfinale była osłabiona Walia, a my na własne życzenie odpadamy z Portugalią. Finał, a może i puchar był na wyciągnięcie ręki.