La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

1

Drugi raz obejrzałem wywiad Lewego dla meczyków.
Bije z niego zrzucanie odpowiedzialności na wszystkich dookoła oraz wybielanie samego siebie.

Jaki był właściwie sens tego wywiadu? Robert się spłakał, wyżalił, pomarudził... i?
Wizerunkowo stracił w moich oczach bardzo dużo.

0

@jacobFCB Pewnie mu z tego powodu wszystko jedno ;)

0

@tadzik447 No to akurat na pewno. Myślę, że nie tylko z mojego powodu xd

0

@jacobFCB Generalnie Lewy zawsze myśli tylko o sobie , standard u piłkarzy takiego formatu, nawet na podwórku Każdy kto kopię piłkę chce być albo myśli że jest najlepszy.. ja mu się wcale nie dziwię , z tymi piłkarzami w kadrze nie osiagniee już nic , połowa jest bez formy , nie mają inteligencji boiskowej stoją w miejscu . Nie walczą, nie wiedzą gdzie mają biec i co mają grać, Obrażają się kloca się o hajs, aż słów brakuje, gra w pilkę w ogóle ich nie cieszy przyjeżdżają jak za karę.. Piątek, Milik, Krycha,linetty bez formy...wziąść z u 21,u 17 za nich sprawdzać testować..w Hiszpanii Jamał 16 lat .. a u nas? To zr graliśmy na jakiś turniejach to i tak duży plus. Teraz się zaczną się czasy posuchy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?