- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 666 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 666 Culés
0
La Rsmbla skreśla Lewego, Robercik 5 meczy - 3 gole, 3 asysty. Taki Haaland , który jest młodszy o 10 lat i gra w pięknie grającym City, 7 meczy* - 7 goli, 1 asysta.
3
@Kamiloza91
Liczby to nie wszystko...gość kopał się po czole, ale na pustą i z karnego jakoś strzelił.
2
@Kamiloza91 Dzisiaj dobry mecz ale wcześniej? Tap in z doslownie 2 metrów na pustą i karny nie mogly przysłaniać jego słabych występów
0
@norbi77 Dzisiaj strzelił na pustą? Poza tym dobrze że Haaland nie strzelił na pustą
1
@MesQueUnClub96 Chłopie dostał 100 i jeszcze prawie to spartolił xd Zacznij oglądać mecze.
1
@MesQueUnClub96
Haaland nie kopie się po czole, a Lewy dzisiaj tę bramkę i tak strzelił ze sporą dozą szczęścia...bo być naprzeciw bramkarza i w 100% sytuacji jeszcze strzelić od słupka, to też trzeba potrafić :)
0
@LukaszFan A asystyb to gówienko?
0
@norbi77 Haaland nie kopie się po czole? Obejrz sobie dzisiejszy mecz City
Co ty gadasz gościu? Ciśniesz po Lewym mimo tego że zdobył bramkę? Oderwało
0
@MesQueUnClub96
To jak?
Sam ciniesz po Haalandzie, mimo, że strzelił gola, a po Lewym już nie można?
Ale z Ciebie hipokryta i do tego odklejony :D
0
@Kamiloza91 To zalezy jakie, dziela sztuki Leo Messiego? Nie. Podania do kolegi ładującego z 20 metrów? Raczej tak
0
@norbi77 Co ty za bzdury piszesz? Ja go winię za to że strzela tapiny, nie za to że strzela gole. Lewandowski strzelił gola a ty go jedziesz że prawie nie strzelił nie no człowieku xdd
0
@MesQueUnClub96
Napisałeś do mnie tak:
"Ciśniesz po Lewym mimo tego że zdobył bramkę?"
Więc odbiłem piłeczkę i to samo napisałem do Ciebie odnośnie Haalanda i nieważne czy chodzi o formę bramek czy o same gole.
0
@norbi77 Ja nie chciałem porównywać z Wikingiem , tylko pokazać, że wcale nie jest tak źle, a pamiętajmy, że Norweg jest młodszy. I nie mów, że się nie kopał w niektórych meczach się po czole. Moim zdaniem Lewy traci na dyspozycji, bo on praktycznie ciąglę gra po 90 min, Robert to juź nie młodzieniec, nie rozumiem Xaviego.