La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

11

Jak dla mnie to Lewy powinien być MVP - fenomenalny występ w jego wykonaniu. Ja nigdy nie przestałem w niego wierzyć, nie to co ci "fani" wylewający na niego pomyje przy każdej możliwej okazji bo miał nieco gorszy okres. Ci co chcieli zwalniać Xaviego to nawet ciężko komentować, totalna odklejka. W końcu się pochowają do nory, chociaż na jakiś czas.

0

@Gruak Gdzie on MVP.
Bardzo dobra druga połowa ale pierwsza to był typowy Lewy z ostatnich meczów.

1

@Gruak jak lubisz drewno to spoko

3

@Gruak lewy świetny, ale felix zasłużył na to miano.

3

@maj_lo fajny musi być poziom tej la ligi, skoro to drewno w zeszłym sezonie było królem strzelców, a w tym sezonie na tą chwilę jest najlepszym asystentem tej ligi... a może to ty masz drewnianą mózgownicę ?

0

@BISHBASHBOSH mam, dzięki :)

0

co nie zmienia faktu że gra jak wolna kłoda a i takim się zdarza dobrze zagrac bo piłka się od nich dobrze odbije

0

@BISHBASHBOSH asysty czy podania asysta to partner strzela odrazu do bramki jak zrobil to lewy a w jego asystach trzeba bylo pilke poprawic ulozyc ja do strzalu a w przypadku Raphinhi minac przeciwnika

0

@Gruak ok, fajnie że strzelił, ale do MVP trochę brakuje

1

@maj_lo sam jesteś drewno i to ze sklejki...

0

@Tool no jestem jestem misiu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?