La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1038 Culés

6

W ogóle dzisiaj przeczytałem wiadomość, że remake Pana i Pani Smith zostanie opóźniony. Na początku zadałem sobie pytanie, kto w ogóle pytał o remake tego nic nie znaczącego filmu I kto go potrzebuje xD A po chwili zobaczyłem zdjęcie z filmu i oczywiście Brad Pitt i Angelina Jolie zastąpieni czornymi i dalszych pytań nie miałem xD

2

@PatrychoO Ale, że w filmie dowiadujemy się o przeszłości agenta Smitha z Matrixa?

8

@PatrychoO Dziwne w sumie, że nie wpadli na pomysł zamienienia Pana i Pani Smith na Pana i Pana Smith albo Pani i Pani Smith. Rzygać się chce od tej poprawności politycznej, to co np Netflix zrobił z Wiedźminem powinno być karalne

1

@Luciano99 kto wie, co będzie skrywać fabuła

3

@Luciano99 No za czarną Kleopatrę ponoć dostali pozew.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?