La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

1

Ponieważ jest typowanko przed fazą grupową ligi mistrzów,to Ja jednak nie postawię na Fc Barcelonę jako triumfatorów 2023/2024,a słynny Fc Internazionale Milano.

0

@FcPortoFan1999 bardzo dziwny typ. I to jest jego największa przewaga. W tym roku wydaje się, że mamy dwóch głównych faworytów - City i Bayern, a dalej każda drużyna ma swoje problemy. PSG to PSG, Real nie ma napastnika, Barcelona ma trenera który w LM w Europie dostaje od każdego, więc jest spore prawdopodobieństwo, że LM wygra ktoś z cienia. Osobiście stawiam na Arsenal.

2

@Pressinho Manchester City,wydaje się najpewniejszym typem.Ja nie Jestem natomiast przekonany takich pewnych typów w lidze mistrzów.

1

@FcPortoFan1999 nie jest to przypadek, że tylko Real dał radę obronić LM. Milan w latach 03-07, wygrał LM 2 razy. Mógł i powinien 4 (finał 2005, niezrozumiała remontada Deportivo w 2004). Potem Barcelona i Bayern - do dziś nikt nie wie, jakim cudem w 2012 roku LM wygrała Chelsea.

Ale statystycznie, inaczej to nieco wygląda w półfinałach. Barcelona zrobiła 8 półfinałów(3 finały) w 10 lat(06-15), Real 8(4 finały) w 8 lat(11-18), Bayern 7(3 finały) w 9 lat (10-18). Teraz City i Real mają po 3 półfinały z rzędu i myślę, że przynajmniej jedna z tych drużyn w tej fazie odpadnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?