La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

10

Co Mr. Mati daje kontent ostatnio
https://x.com/zlodziejbraw/status/1703696899495129417

3

@BorzyKrzys a co żle powiedział?
Jak na skromnego chłopaka z Dębicy to wypowiedz w punkt. ;)
Czego nie można powiedzieć o tych patałachach z reprezentacji kopanej bez charakteru i jaj.

17

@fart Przecież to truizmy

konto usunięte

1

@BorzyKrzys Jak zwykle banały, ubrane w ładne słowa.

1

@BorzyKrzys on jest tak irytujący jak się uczepi czegoś XD no widać pasję jak idzie a zobaczymy na ile ta pasja wystarczy jak nie będzie sukcesów bo lepsi przyjdą. W siatkówce jest zerowa konkurencja w porównaniu do piłki i tempo zmian i przystosowania się też jest kolosalne. W piłce pił roku to dużo czasu a w siatkówkę to taki kurek dalej jest na topie. To dużo tlumaczy

0

@Katalończyk 99 nieprawda. W siatkówce Finlandia czy też Bułgaria czy Kuba to były bardzo nieprzyjemne i dobre drużyny. W ciągu bardzo niedużego czasu te zespoły to są kaki. Kuba to wiadomo, komunizm ale Finowie z Oivanenami (jeśli dobrze pamiętam i nie przekręcam) czy Bułgarzy z Bratoevmi, Sokolowami itp. To były bardzo dobre drużyny. Nawet Niemcy pod wodzą Grozera Prime były bardzo dobre. Teraz to popierdółki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?