- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1638 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1638 Culés
3
Według mnie te kłopoty finansowe od kilku lat w przyszłości sportowo zaprocentują. Naprawdę wątpię, że gdybyśmy mieli pieniądze postawilibyśmy kiedykolwiek w takim stopniu na Gaviego, Pedriego, Balde czy Yamala. Być może klub dałby im ogony w paru meczach w sezonie i być może stracilibyśmy te talenty. Zapewne zamiast szukać u szkółki dalej wydawaliśmy grube siano w transfery piłkarzy które często się nie sprawdzały. Przez wiele lat do czasu ostatniego sezonu Valverde, kiedy daliśmy szansę Fatiemu naprawdę w ogóle nie dawaliśmy prawdziwych szans wychowankom z La Masii, bo mieliśmy na ich miejscu gwiazdy sprowadzone, które często potem nie wypalały. Czy w ostatnich latach faktycznie nie było talentów w akademii i nie było na kogo stawiać? Być może, ale z drugiej strony wątpie, że akurat tylko w tamtym okresie nie było żadnego talentu i dopiero kiedy pojawiły się kłopoty finansowe to nagle perełki się jednak znalazły.
0
@SkilledHydra16 PSG najwięcej a w ogóle tego nie widać w jakości kadry xD
1
@SkilledHydra16 W czasach Valverde nie było nikogo takiego by można było na niego postawić.
0
@SkilledHydra16 to się zgadza i mało tego, najgorzej jest mówić, że nie było nikogo z dobrym talentem. Żeby talent mógł pokazać co umie, musi grać. Dostawać szanse. Trenerzy stawiają niestety na tych co dużo kosztowali itd.
2
@MesQueUnClub96 Xavi Simons odszedł w wieku Lamine. Gdyby dawać mu chociaż końcówki, jakieś powołanie w pucharze króla to może by został :) Cucurella gorszy niż Firpo by nie był. Todibo - to akurat nie wychowanek, ale obecnie gra w reprezentacji Francji co mówi samo za siebie. Pierwsze z brzegu przykłady, napewno kogoś pominąłem.