La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

konto usunięte

4

Walther Röhl 76lat a po Nordschleife gna Porsche GT3RS jak jakis mlodzian.
Mam wrazenie,ze on w bolidzie RedBulla na Nordschleife wyprzedzilby te saftycary i walil po rekord.


Tu link do calego przejazdu


@lucas/catalan @Kessie @MesQueUnClub96 @Jagr @Ascend @mekston @fcbarcafan19

2

@SteuerFreiMoney mogliby mu dać bolid F1 do prowadzenia. Emeryt rajdówkami śmiga a na ulicach jeżdżą kasztany co wygrali prawo jazdy w chipsach. Taka mała różnica :D

konto usunięte

1

@lucas/catalan ogromna ;)
Gosciu co ma czucie auta to jego.
Jeden z najlepszych w swoim fachu.
Nigdy nie jezdzil w F1,ale poszedl w inna strone motorsportu.
On nawet w DTM Audi V8 Quattro bokiem chodzil na torze.
Z jego wypowiedzi mozna,wyciagnac,ze F1 nigdy go nie krecila.
Odrzucal propozycje gdy przychodzily.
PS-jego mina "brak emocji" na tym filmie jest wrecz przerażajaca xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?