La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

2

Dobra informacja, pancerne siły ukraińskie znalazły się za 3 linią obrony Rosji. W zasadzie teraz ofenstwa powinna ruszyć bo nie ma pół minowych i okopów.Jeśli dojdą do morza to spokojnie mogą ostrzeliwać krym i most krymski i odetną krym od dostaw.Już zniszczono 2 system s- 400 z 4 na krymie .Mnie radorów i rakiet Zapewne dojdzie do walki o miasta nad morzem.Ale to zaczyna to powoli wyglądać dobrze.W Bachmucie rownież ukraince odnieśli sukces.
"Ukraińskie pojazdy opancerzone działają już za ostatnią linią rosyjskich umocnień obronnych na zachodzie obwodu zaporoskiego, choć jest zbyt wcześnie, by mówić, że Siły Zbrojne Ukrainy całkowicie się przez nie przebiły — pisze Instytut Badań nad Wojną
Analitycy ISW zaobserwowali, że siły ukraińskie po raz pierwszy użyły pojazdów opancerzonych poza trójwarstwową obroną Rosji"

0

@Borneo skąd info?

0

@DamianBarcaCule Zaufaj mi ziomek

0

@DamianBarcaCule z live onet i tam oni powoluja na analitykow sw

3

@Borneo ja od 3 miesięcy odpuściłem sobie temat...tam nic praktycznie się nie dzieje, a Ukraińcy dodatkowo zaczęli mnie irytować swoim roszczeniowym postępowaniem xD

1

@michal26 ja tam wciąż śledzę 2 kanały na YT, które rzucają zweryfikowane info i w samej wojnie trzymam za nich kciuki, ale tak jak mówisz - Ukraińcy zaczęli irytować i coraz mniej mnie to interesuje. Kolejne porażki ruskich cieszą, liczę że ich całkowicie wyczyszczą z Krymu, Chersonia czy Zaporożnii (Donbas to może być grubsza kwestia, ale też na to liczę). Ale to tyle. Później niech się walą na cyce

0

@michal26 a ja to obserwuję na bieżąco bo jest to inters polski.Dla mbie ten temat to hipokryzja pisu przeciez oni zarabiali na rozprowadzeniu tego zboza po polsce.Nagle sa obroncami.To hipokryzja sa wybory i chodzi o paluwi wyborczę.A ukraince waocza zxduzo wiekszym przeciwnikiem niszcza im krytyczna infeastrukture domy produkują broń. Nie dziwne ze szukają kasy
Ruskie ukradli im zboze a rolnicy muszą przezyć.Nie ma sie co dziwić winnt jest putin.Co do ofensywy się mylusz szli wolno bo musieli orzejsć 3 zaminowane linie z okopami.Tracili sprzęt pancerny.To robili to zrobili przez altylerię i malymi odzialami.Zniszczono masę sprzetu dowodzctw i itp na tylach ruskich.W okolicach bachmutu odniesiono duzy sukces.W tej chwili z 2 strin moze isc kontrofensywa na miasta nad morzem.Odcinajac krym od dostaw.Orzeniosa himarsy i to one bedą ostrzeliwaly krym.Zapewne do tego czasu zniszcza 2 pozostałe systemy s 400 .Zapewne ruskie dalej schowaja statki i szlaki ukrainzkue ze zbożem beda bezpieczne .Zaoewne w zimie powakczą o miasta na płdn.A wiosna lato pojdą na donieck itp.To zaczyna wyglafać dobtze i teraz powinna ofensywa iść w km szybciej bo nie ma pól minowych okopów i tych zebów.W miastach nie bedzie blota wiec walki bedą mogly być prowadzilone jeśli ukraince wejda z 2 stron plus moze dostawy do miast bedą niemozliwe.zmoze ruskie same odejdą.Robi się dobry uklad.Problemem w przyszlym roku mogą byc republikanie.Ale jesli uda sie na przyszly rok przeochnac ustawe finansweania na caly rok to musza to zrobić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?