- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1325 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1325 Culés
2
Niemki 1-0 USA @FcPortoFan1999 @takisobiektos
0
@adi7adi8 Jak Niemki wygrają to Polska awans?
0
@adi7adi8 Czyli Polki powinny kibicować Niemkom?
3
@MesQueUnClub96 tak ale za 3 pkt muszą
1
@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Jeśli dobrze rozumiem zasady to przy 3-0 dla Niemek my musimy wygrać 1 seta przy 3-1 dla Niemek my musimy wygrać 2 sety inaczej musimy wygrać z Włoszkami
1
@kulek22 Polki,wczoraj dały wzór jak się wygrywa z Amerykankami.Wyrywa się 1 ciężki set,później rozkłada się nogi w 2 secie,następnie ciśnie się na całego 3 set,a następnie na początku 4 seta niszczy się Jankeski. @adi7adi8 Mimo wszystko,nie ma co liczyć na kalkulacje i trzeba będzie jakoś z tymi Włoszkami powalczyć.
0
@kulek22 A jakby Niemki 3:2 wygrały a Polska przegrała 3:2 to chyba też Polska wchodzi co nie?
1
@adi7adi8 @FcPortoFan1999 Włoszki bez Egonu tracą z 30% mocy, więc to nasza szansa;
1
@takisobiektos Moim zdaniem,to Włoszki są tak czy tak faworytkami.
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie jest 50/50;
1
@Emhyr Nie wtedy USA i Włoszki
1
@kulek22 Tak samo to nie wystarczy że USA przegra
0
@adi7adi8 Czemu? H2H z USA na korzyść Polek a punktów będzie tyle samo
0
@Emhyr młodemu chyba chodzi o nasz awans bez grania więc 3:0 i 3:1 daje nam awans
Ale jak USA zdabedzie punkt to my też musimy ugrać punkt bo bezpośrednio z USA wygrały
0
@kulek22 No właśnie. Jak Niemcy wygrają 3:2 teraz a my przegramy 3:2 to wchodzimy a @adi7adi8 mówi że nie
1
@Emhyr teraz to już sam nie wiem :D
Zasady ustalania kolejności: 1. większa liczba wygranych meczów; 2. większa liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. lepszy bilans w bezpośrednich meczach.
0
@Emhyr Ważniejsze jest ratio setowe niż mecz bezpośredni dlatego
1
@adi7adi8 No to głupota moim zdaniem ale i tak już się to nie stanie bo USA po 3:1 idzie
0
@Emhyr W siatkówce bardzo często sety są ważniejsze niż bezpośrednie inaczej niż w piłce ale to FIVB oni są znani z głupoty :P
0
@Emhyr sugerowałem się tabela na flashscore gdzie Polki są na 2 miejscu a wychodzi na to że są na 3
No chyba że oni jeszcze biorą pod uwagę to że nasze mają 1 seta wygranego więcej a ratio to samo co USA