La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

konto usunięte

6

To już nie to samo, piękne Napoli z tamtego sezonu, mimo tego, że z kluczowych piłkarzy odszedł tylko Kim. Jednak największa strata to ta na ławce trenerskiej.

3

konto usunięte

1

@P33ck Łatwiej jednak walić w Kvichę.

3

@P33ck Szkoda głupoty prezesa. Juve w kryzysie, Roma za słaba, Milan średni. Inter mocny, ale można powalczyć. Mogło Napoli mieć swoje 2/3 sezony dominacji w Serie A, ale niestety szansa została zmarnowana, bo główny architekt sukcesu sprzed roku odszedł.

konto usunięte

1

@Ptasior Myślę, że w końcu Inter to zgarnie, bo Inzaghi o ile jest bardzo dobrym trenerem, o tyle w lidze można powiedzieć, że do tej pory zawodził.

0

@Khajio Z drugiej strony to właśnie wyróżnia najlepszych, że potrafią zagrać kilka sezonów na wybitnym poziomie. A Kvarze nikt w piłkę grać nie zabronił...

0

@P33ck Jak oni biorą trenera, którego ostatnim zespołem było Al Nassr to czego oni oczekują. Nikt z ambicją nie idzie do Arabów. Garcia złote lata ma za sobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?