- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 749 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 749 Culés
0
Dzisiaj hattrick Robercika VAMOS
3
@AFA90 i @AlexDark00 w ryk
0
@mekston Najpierw niech to się stanie, bo aktualnie nie ma ani jednego w lidze xd
1
@AlexDark00 ostatnio ładnie Cie wyjasnil dubletem
0
@mekston Hahaha wyjaśnił dubletem, normalnie płaczę po nocach bo moja ukochana drużyna wygrała xd Do Choroszczy się nadajesz
1
@AlexDark00 napisaleś Ty xd
Wyjaśnia Cie od wielu lat;)
0
@mekston Od wielu lat xd Nawet ZP nie dostał (słusznie) ten co mnie wyjaśnia.
1
@AlexDark00 powinien za rok 2020, ale
plebiscyt odwołano.
Wielu swietnych piłkarzy nigdy nie dostało ZP ;)
2
@AlexDark00 Ile podobno lepszy Suárez ma ZP? :D
0
@mekston Odwołano, bo taki piłkarz z ZP to byłaby chańba dla tej nagrody.
1
@AlexDark00 dobra odklejka.
Lewy miał kapitalny sezon i 100% zasłużył na ZP. Dodatkowo zajmował wysokie miejsce w plebiscycie w innych latach.
Niektorzy wielcy piłkarze nie byli nawet tak wysoko jak Lewy, wiec ten argument „nawet nie ma ZP” to xd
0
@mekston Ma z LEGO. Jaki najlepszy piłkarz, taka ZP.
1
@AlexDark00 Lewy zajmował w ZP wyższe miejsca niż wielu świetnych piłkarzy ale to pokazuje jak klasowym był zawodnikiem przez wiele lat.
2
@AlexDark00 Messi o kim mówił, że powinien wygrać ZP, nie o Lewandowskim? :D Czy może ty lepiej wiesz niż on? :D
1
@Bagsik88 nie dość że spotkan nie ogląda to jeszcze bzdury wypisuje kto powinien wygrać ZP za rok 2020
1
@Bagsik88 ciekawe czy Xaviemu lub Iniescie albo Suarezowi tak proboje umniejszyc
2
@mekston Dla niego podwójne standardy nie są problemem.
0
@mekston Nie, bo to byli naprawdę klasowi piłkarze, którzy nie potrzebowali patelni od kolegów, żeby cokolwiek w meczu zrobić.
2
@AlexDark00 Ja wiem, że ty nie oglądasz, ale bez przesady:https://www.fcbarca.com/112964-analiza-bramek-w-spotkaniu-z-mallorca.html
https://www.fcbarca.com/112864-analiza-bramek-w-meczu-barcelony-z-celta-vigo,dyskusja-13615200.html
https://www.fcbarca.com/112826-analiza-bramek-strzelonych-royal-antwerp.html
https://www.fcbarca.com/112728-analiza-bramek-strzelonych-realowi-betis,dyskusja-13587642.html
Są tam zdjęcia by ci łatwiej było.
1
@AlexDark00 Lewy to nie klasowy gracz?
Ciekawe
0
@mekston Na pewno nie poziom wyżej wymienionych. Dobry/ bardzo dobry, ale wyżej wymienieni to była TOPka w historii.
1
@AlexDark00 @Bagsik88
Argument w stosunku do Lewego: „nie ma ZP” z czego wiemy że Lewy miałby pewna ZP za 2020. Poza tym 2x Fifa Best, można się kłócić o 2021 ale wciąż miałby 1 i 2 miejsce. To są kapitalne wyniki pokazujące jak bardzo był ceniony.
Argument w stosunku do innych odnośnie ZP: „ale, ale”
Xd
0
@mekston Powinno być "wyniki pokazujące jak bardzo był przeceniony" W 2020 powinien dostać Muller/Neuer, a w 2021 nawet nie powinien być rozważany, bo Messi to inny poziom.
2
@AlexDark00 Nie, Messi najlepszy w historii powiedział, że powinien wygrać, głosujący dali go za 2021 na drugim miejscu:D A takie mam wrażenie, że lepiej się znają od usera co uważa, że zwykłą podcinka strzelił gola Lewandowski po podaniu Felixa:D Jak z tymi zdjęciami i pustakami? :D
1
@AlexDark00 w 2021 zasłużone 2 miejsce. Pobił blisko 50 letni rekord Mullera.
W 2020 roku król strzelców ligi, LM, Pucharu, potrójna korona.
15 goli w skróconej edycji LM to genialne osiągnięcie.
0
@mekston Genialne osiągnięcie xd Które mu wypracowali koledzy z drużyny. Tam Choupo-Moting potrafi naście bramek strzelić xd
2
@AlexDark00 Ale nie 15 w LM w jednej skróconej edycji:D A do tego nie oglądasz Barcelony to i pewnie wtedy i Bayernu:D
1
@Bagsik88 @AlexDark00 przecież pisał, że Bayernu nie oglądał, ale oczywiście się wypowiada. Klasyk.
Z Barceloną to wiemy, że transmisje mu tną na streamach i nie wie co się dzieje przez połowę spotkania xd
0
@mekston Tobie to chyba się mózg przycina. Oglądam każdy mecz więc skończ perfidnie kłamać. Sam nie oglądasz i masz urojenia, że Lewandowski dobrze wygląda na boisku. Podsumował to ciebie i siebie Lewandowski wczoraj.
1
@AlexDark00 to albo nic nie wiesz o piłce albo bardzo wyrywkowo oglądasz.
Wielokrotnie beznadziejna ocena sytuacji. Nawet ikonicznego występu z 5 bramkami nie potrafiłeś rzetelnie ocenić xd
1
@AlexDark00 już to ustaliliśmy że Lewy Cię od lat wyjaśnia.
Oglądałeś Bundesligę przez lata?
2
@AlexDark00 Nie kłam bo nie oglądasz meczów Barcelony co redakcja pokazała na zdjęciach jak są bramki zdobywane, a ty twierdzisz co innego:D
0
@mekston Nie oglądałem ligi farmerów.
1
@AlexDark00 no i klasyk - nic nie wiesz a komentujesz
A z tego co oglądasz to chyba pół meczu transmisja tnie albo bardzo duże zaślepienie.
2
@AlexDark00 Liga Niemiecka to dla ciebie farmerzy, a jakoś średniak stamtąd nas wyrzucił, a był Aubameyang:D Czemu Barcelony nie oglądasz? :D
0
@mekston Tak jak napisałem, tnie to chyba tobie pień mózgu. Oglądam normalnie każdy mecz, po prostu nie jestem psychofanem Lewandowskiego i nie wmawiam sobie, że gra dobrze, bo jest Polakiem jak wy.
0
@Bagsik88 A Bayern został wywalony i to z LM przez Villareal. Dobrze wiesz jaka atmosfera byla na Camp Nou.
2
@AlexDark00 Czyli Aubameyang nie umie grać pod presją? :D Więc na jakiej podstawie twierdzisz, że to liga farmerów? :D
1
@AlexDark00 zaślepienie level hard w takim razie - inaczej nie da sie tego wyjaśnić
0
@AlexDark00 chociażby ostatnio trzeba totalnie nie ogarniać piłki żeby nie docenić wykończenia Lewego przy 1 golu z Celtą
2
@mekston To była zwykła podcinka według Alexa:D
0
@Bagsik88 Po tym, że od 10 lat mistrza wygrywa jedna drużyna co nie ma miejsca w żadnej innej lidze nawet Eredivise.
1
@AlexDark00 I to, że jeden zespół dominuje w ostatnich latach świadczy, że jest farmerska? :D Czemu Barcelony nie oglądasz? :D