La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

3

Wiecie co mnie też irytuje w Lewym?
Pressing i praca w obronie.
Suarez w prime to w pressingu był prawdziwą bestią.
Natomiast Lewy tak biegnie jakby był na sparingu.
Teraz nawet Felix pracuje w obronie i jest skuteczny w odbiorze.
Nie wymagam by Lewandowski się cofał i próbował odzyskać piłkę ale niech chociaż zapierdala w pressingu i naciska na obrońców a nie takie podbieganie na alibi gdzie zawsze obrońca bezpiecznie oddaje piłkę.

5

@Roobo Suarez w prime nie miał 35 lat. Młodszy od Lewego, Suarez juz praktycznie nie bronił xD

1

@Roobo „Suarez w prime to w pressingu był prawdziwą bestią.
Natomiast Lewy tak biegnie jakby był na sparingu.”

Xd, co to za bezsensu porównanie

1

@takisobiektos Suarez biegał w pod koniec gry w Barcelonie pressingu ale był gruby i wyglądał słabo fizycznie dlatego jego pressing wyglądał jak teraz Lewego.

0

@Roobo A Lewy nie ma prawa słabiej wyglądać w pressingu mając 35lat?

0

@takisobiektos Ale on nie wygląda słabiej,on zawsze tak w pressingu grał.
Patrząc na sylwetkę Lewego w porównaniu do Luisa to Polak powinnien zapieprzac trzy razy szybciej.
Przy jego transferze każdy wyciągał argument że gość się świetnie prowadzi,ma świetną sylwetkę, dobrze wygląda fizycznie i może pograć na wysokim poziomie przez to jakieś 4-5 lat a tu co mamy?
Byle jaki obrońca już go potrafi przepchnąć i stosuje pressing udawany na niskiej intensywności.
Benzema nie ma sylwetki jak Polak a jego pressing jeszcze niedawno przynosił ogromne korzyści Realowi a też ma swoje lata.
Nie oczekuje że będzie robił to cały mecz ale jak cała drużyna rusza to powinnien ocierać się o odebranie piłki w pressingu co może wywołać chaos u przeciwnika a czasami ją po prostu odebrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?