La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

3

Rany i to jest PrezydĘt...ale wstyd.

10

@norbi77 Przeciez to prawda. Finowie wychodzą z tego samego założenia. Znacznie ciężej przychodzi zdobywanie terenu, gdy spodziewasz się oporu dosłownie na każdym kroku.

konto usunięte

5

@norbi77 Ale wstyd co bo nie wiem xD

7

@norbi77 Czyżby prezydent popierał ułatwienie dostępu do broni palnej?

3

@norbi77 A co złego powiedział? Uzbrojony lud ciężej podbić.

0

@norbi77 Dlatego właśnie kazdy boi się potężnej Andory - kraju w którym obywatel ma nakaz posiadania broni palnej.

0

@BorzyKrzys tylko u nas z tym uzbrojeniem to raczej kiepsko, chyba że chcą wprowadzić program karabin+

1

@norbi77 moja mama już przygotowała szufladę:)

0

@Emhyr
Mówienie takich bzdur.

konto usunięte

0

@norbi77 Tu nie ma żadnych bzdur.

1

@norbi77 mówi prawde ele sposób w jaki to robi jest komiczny - ta jego mina to nie wiadomo czy se jeja robi czy w kreskówkach występuje

0

@Emhyr
Nie lepiej powiedzieć, że silna Polska będzie wtedy, kiedy wróg/okupant będzie obawiał się, że w każdym domu może spotkać go śmierć, bo każdy Polak ma zamiar walczyć o swoje?
A nie teksty o babce z karabinem w szufladzie :D
I to jest bzdura :D

0

@sokot
Dokładnie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?