- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
0
Chore to są wogóle klauzule w Hiszpanii. Kwota ma być zaporowa żeby mieć pewność i kontrolę nad sytuacją. W innych ligach ta klauzula w większości nie istnieje więc można powiedzieć że wynosi nieskończoność bo klub może sobie zażyczyć dosłownie każdej kwoty. W Hiszpanii ten komfort dają tylko i wyłącznie klauzule takiej kwoty
0
@jakub1906 Nie wiesz z czego wynikają takie klauzule? Z wykupu Neymara jakby nie został wykupiony to by nie były takie kwoty
0
@jakub1906 Ja bym wprowadził dosyć lewacka zasadę, ale zawodnik może podpisać kontrakt tylko na dwa lata maksymalnie.
1
@jakub1906 Piszesz tak jakby piłkarz to był taki przedmiot za który można decydować o wszystkim. Jeśli zawodnik i jego agent myślą o tym by zostawić sobie otwartą furtkę do innego klubu to nigdy w życiu się nie zgodzi na klauzulę zaporową typu 500mln. To nie jest tak, że klub mu może narzucić w kontrakcie wszystko co im się podoba bo jeszcze sam "obiekt transakcji" musi to zaakceptować. Jeśli ktoś na dłużej wiąże swoją przyszłość z klubem to się zgodzi i na miliard.