La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

0

O, 9 października ma się odbyć debata wyborcza w TVP. Ciekawe, czy stawią się przedstawiciele wszystkich partii?

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci Tak, ale nie wiadomo czy liderzy

2

@Ojciec5tkidzieci Już sobie wyobrażam pytania xD

0

@Ojciec5tkidzieci Kto ma być prowadzącym? I dlaczego to będzie Michał Adamczyk?

0

@Ojciec5tkidzieci no tak,ale live,czy jak zwykle;) czy jarosław zdecyduję się na debatę z tuskiem? Ale live bez montażu;) Czy jarek, się boi jaj zwykle?

1

@MesQueUnClub96 Nie muszą być liderzy. Wystawią po prostu tych, którzy robią najlepsze wrażenie i są najbardziej merytoryczni. Obstawiam w 3D Kosiniaka (chociaż chcialbym Dziambora zobaczyć), w Konfederacji Bosak lub Zajączkowska to powinni być. Lewica pewnie Czarzastego. PiS to pewnie samego Morawieckiego. Ciekawe kogo i czy w ogóle KO się stawi.
@Borneo PiS pewnie wystawi Morawieckiego. Jarek nie jest od debat, ale luznych wystąpień m.in. z uwagi na wiek.

0

@FcPortoFan1999 Adamczyka chyba schowali po tym jak wyszła informacja, że miał jakąś kobietę pobić kiedyś

0

@MesQueUnClub96 Tylko idiota puściłby tam jakiegokolwiek lidera. PiS wystawi szczekacza, który wszystkich zakrzyczy, a prezenterzy(bo to dziennikarze nie są) mu w tym pomogą.

1

@Borneo Taa...Jarek przyjdzie na jakąkolwiek debatę po traumie sprzed szesnastu lat. @Kgorecki2500 Spokojnie,TVP wytłumaczy że to była prowokacja XD

0

@Ojciec5tkidzieci z tuskiem to poziom jako przewodnivzacy to jarosław.Morawiecki to wykonawca woli...

0

@FcPortoFan1999 traume do raczej może bedzie miał po 15 ....

1

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe czy Konfa wyśle Mentzena czy Bosaka. Chyba już ogarneli troche temat kto się nadaje bardziej ... ;) Btw jesli to będzie Bosak to ciekawy jestem jak wypadnie na tle tych mocniejszych przeciwników po słabszych zjada lekko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?