- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
12
11 października wychodzi dokument o Leo Messim od AppleTV.
Sztab trenerski reprezentacji Argentyny śledzi sytuację związaną z kontuzją Leo Messiego. Oczekuje się, że wróci na mecz z FC Cincinnati. @gastonedul
@Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @FCBparasiempre @Comfortable_
0
@Lionel_Messi10 fajnie że wychodzi dokument, ale szkoda że on już w piłkę nie gra xD
0
@Lionel_Messi10 "Pasja 2"?
2
@Barca1992 Wraca juz do grania, w kolejnym spotkaniu juz normalnie bedzie grać. ;-)
1
@Lionel_Messi10 No a ten dokument to będzie gdzieś w polskiej telewizji?
1
@FCBparasiempre w AppleTV jedynie będzie. ;-)
1
@Lionel_Messi10 A co to za czortowina? Bo nie mam zielonego pojęcia? Zresztą jak w obcym języku to i tak nic nie zrozumiem
1
@FCBparasiempre Cos jak canalplusonline ;-)
Z napisami angielskimi będzie na pewno;-)
0
@Lionel_Messi10 on już od kilku meczów ma normalnie grać a nie grał
0
@Barca1992 No to co zrobisz jak kontuzje ma, z tego co widzialem to juz normalnie trenuje, wiec kolejny mecz powinien zagrać. ;-)
1
@Lionel_Messi10 teraz graja z Chicago.
Jak przegraja to w sumie Messi moze juz tez odpoczac w kolejnych przed kadrą bo sprawa play off będzie zamknięta.
0
@mekston Dokładnie, oby Inter to wygral, nawet po nudnym 1:0 ;-)
1
@Lionel_Messi10 znając ich obronę to może być ciężko na czysto. Kalendarz też wypadł ostatnio z trybu GOATa.
Jakaś nadzieja że Chicago to nie jest topka.
Ale nie wiem czy Inter stac na wyjazdowa wygraną bez Leo. ;)
1
@mekston Bez Leo wiadomo będzie ciężko:/