La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

konto usunięte

3

Orlen i 266 stacji paliw w Austrii w moment! Piękny rozwój naszego kraju na wielu pozycjach. Wielką dumą.
https://www.money.pl/gielda/orlen-przejmuje-siec-w-austrii-od-razu-wskoczy-na-podium-wsrod-firm-paliwowych-6947779964590976a.html

4

@Crystal37 to mi akurat imponuje. Gdzie się nie jedzie za granica, tam Orlen. Węgry, Niemcy, Czechy, Słowacja, teraz Austria.
Bardzo dobre info.

1

@Crystal37 wyobraź sobie teraz inna władzę i pokusę prywatyzacji Orlenu...

konto usunięte

0

@michal26 mi też, kraj idzie od kilku lat potężnie do przodu, warto otworzyć oczy

7

@Crystal37 no, ale jakim kosztem idzie...kosztem swoich obywateli i zadłużania nas. To nie tak powinno się robić...

0

@Crystal37 Ku lepszemu... potwierdzają to politycy PIS i ich rodziny..
@michal26 Masz rację, a PiS niestety obiecuje kolejne socjale..

1

@michal26 Szkoda, że Orlen w Niemczech chyba nie nazywa się Orlen :/

2

@Kgorecki2500 teraz chyba już nazywa się. Kiedyś miał inne logo i nazwe

0

@michal26 O, to fajnie akurat

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?