La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

2

Trudno wygrali i banana na ustach nie ma, ale takie mecze Real niech sobie wygrywa, i tak z grupy wyjdą. Napoli kompletnie mi nie szkoda, wyrównali na 2-2, i zaczeli u siebie się bronić :D Wydaję mi się, że Napoli z Spallettim by to spokojnie wygrało.

Średnio widzę, że Real wygra LM. Oby nasi wyszli z pierwszego i będzie szansa, że w kolejnej fazie trafi się średniak, a portem może Real trafi się nam w ćwierćfinale, przynajmniej będzie pewność, że się nie osramy, no ale jeszcze zobaczymy, będę pewny, że wyjdą z grupy dopiero kiedy zgromadzą 9 pkt.

0

@Kamiloza91 Oby Braga wyszła z grupy :)

0

@Kamiloza91 mają kontuzje zobaczymy jak fizycznie dadzą radę sezon jest długi...

0

@Borneo O każdej drużynie można powiedzieć ;P Jednak gdy tylko Real nic nie wygra to wtedy mówi się, że wina kontuzjii, a np Barcy tym się nie broni. Oczywiście nie mówię, że Ty bronisz Real.

0

@Kamiloza91 mi tu chodzilo o nss zbliza się klasyk.Mamy 2 ważne kontuzje Raphinie i de jonga.Pedri może wyzdrowieje choc na ten moment to 3.Patrzę na słabość Realu i ma i braki i kontuzje.w ovronie nie ma 2 obrońców i bramkarza.Tu widzę szanse przed klasykiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?