- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
7
0
@Emhyr Michalek Zuk to swoj czlowiek, niech sie rozwija. ;-)
0
@Lionel_Messi10 Niech dobrze wybierze reprezentację. Orzełek czeka
7
@Kgorecki2500 Już wybrał Hiszpanie
1
@Kgorecki2500 Jak wspomniał @Emhyr juz wybral Hiszpanię;-)
7
@Lionel_Messi10 A to zdrajca zatem. Zdradził swoje pierogowe korzenie
0
@Kgorecki2500 No widzisz wybral mniejsze zlo xDD
3
@Kgorecki2500 Czy zdrajca to nie wiem całe życie się wychowywał w Hiszpanii poza tym oni go nawet nie zaprosili na jakieś tam rzeczy a Hiszpania to zrobiła
PZPN się nie kontaktował? "Hiszpanie zrobili to profesjonalnie"
O możliwej grze młodego piłkarza dla reprezentacji Polski, w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" wypowiedział się jego ojciec, Mariusz Żuk.
- Aby myśleć o grze w kadrach, istotne jest, aby był choćby minimalny kontakt z zawodnikiem, zbudowanie relacji z rodziną i aby dany związek poważnie cię traktował. Najważniejsze jest jednak, żeby dostać zaproszenie na zgrupowanie kadr, a nie na jakiś obóz, żeby było choćby minimalne zainteresowanie ze strony związku - powiedział ojciec zawodnika - Hiszpanie zrobili to profesjonalnie, tak jak powinno się robić, a następnie powołali chłopca. To dla nas wielkie wyróżnienie, zaszczyt - dodał.
4
@Emhyr Ciekawostka jest taka, że Żuk jest tylko rok młodszy od Yamala xD