La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

3

Ładnie Sinner idzie do góry @mekston @barcelonaLM


1

@Encore Ruud pewnie wypadnie na koniec roku poza 10 zaś Tsitsipas też będzie gdzieś na ósmym miejscu...

0

@FcPortoFan1999 Stefanos i tak jakos trzyma sie w tym top6

0

@Encore Nie na długo..w Szanghaju pożegna się w 2 rundzie,w Paryżu też poleci w 2/3 rundzie..

0

@Encore Zasluzenie, licze ze w przyszlym sezonie bedzie w top 3.

0

@Encore @FcPortoFan1999 Zaraz poleci bo teraz ma ważniejsze rzeczy na głowie xD

1

@takisobiektos Tenis to u niego teraz drugorzędna rzecz.Pierwszorzędna to "kontuzjowana" Paulinka.

0

@FcPortoFan1999 Sinner właśnie awansuje na swoje najlepsze miejsce w karierze w rankingu a u Ciebie jest już wśród jeźdźców

Jeszcze w tym roku wygrał pierwszego Mastersa.

0

@Encore finał Australian Open robi robotę

0

@mekston Był jest i będzie wśród jeźdźców i przegrywów dopóki nie wygra wielkiego szlema/złota na olimpiadzie.

0

@FcPortoFan1999 jest młody, więc wciąż ma realną szansę na to.

0

@mekston Jest młody,niemniej niech nie odkłada wygrania wielkiego szlema jak pozostali Jeźdźcy Apokalipsy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?