La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

konto usunięte

2

Nie prościej napisać, socjal i aborcja? Masakra, jak ta niegdyś koliberalna partia skręciła w lewo...

konto usunięte

1

@titikaka z tym PO to żadna normalność. Po prostu inna nie normalność. Zapewniać, nie oznacza spełnić, wykonać i obiecać.

6

@titikaka prawo do bezplatnego znieczulenia?
A to teraz nie ma takiego prawa?
Oczywiscie, że jest, tylko jest ogromny problem m.in. z dostepnymi anestezjologami.
Co za zaklamane, smierdzace, obrzydliwe swinie xD

Śmierdzą PiSem na kilometr. Eunuchy.

5

@titikaka Po co daja dostep do antykoncepcji awaryjnej skoro chca wprowadzic legalna aborcje dostepna do 12 tygodnia?

0

@jacobFCB Tak samo jak kłamią w sprawie aborcji, każda partia która mówi że zmieni prawo aborcyjne zwyczajnie kłamie, bo musieliby zmienić konstytucję a jak wiemy nie ma najmniejszych szans na to.

3

@JimMorrisonFCB bo to banda debili, ktorzy napisza cokolwiek byle dopchac sie do koryta.
Drugie pisiory. Nie wiem ktorymi bardziej gardze.

4

@Rhaan ale ludzie tego nie wiedza. Oni powiedza cokolwiek a potem sie beda tlumaczyc zmiana sytuacji geopolitycznej, zlym sinusem jowisza z saturnem, pandemia, wojna oraz opozycja.
Co za kontenery na odpady...

konto usunięte

2

@titikaka chyba jesteś niespełna rozumu, jeśli myślisz, że ktoś, kto poważnie myśli o dobrym wyniku w wyborach, ogłosi odebranie socjalu... :) z pisem nie da się inaczej walczyć, niestety.

konto usunięte

0

@pioz123 Ale KO naprawdę jest za zwiększaniem socjalu. To nie jest tylko gadanie w ich przypadku... Przykre, bo w 2007 wygrali na liberalnych hasłach.

konto usunięte

1

@titikaka działają w desperacji. Chcą zrobić "wszystko", żeby wygrać. I ja im tego życzę. Nie dlatego, że jestem ich zwolennikiem. Wręcz przeciwnie, uważam, że obie te partie, a raczej ich naczelni członkowie powinni siedzieć za ten syf, który robili i robią. Ale w tym momencie wszystko, dosłownie wszystko będzie lepsze niż pisiory (oprócz konfy). Z Lewicą mi kompletnie nie po drodze, Konfederacją gardzę, bo to niepoważni ludzie i jeszcze gorszy wybór niż pisiory, bo tak naprawdę nie wiadomo do czego są zdolni.

Zdaję sobie sprawę z tego, że wybory PiS wygra. Ale liczę na większość dla opozycji. Chociaż tyle... Chciałbym, żeby było lepiej, ale w tym momencie to naiwne podejście i minie jeszcze wiele lat, zanim (mam nadzieję) pojawi się światełko w tunelu. Ale chyba bez poważnego kryzysu i totalnego resetu na scenie politycznej jest to niemożliwe... :)

konto usunięte

0

@pioz123 Ja rozumiem, ale KO to takie samo zwiększanie socjalu, dalsze "wyzwalanie" kobiet z ich roli, zakaz samochodów, brak sprzeciwu dla imigracji... Dla mnie nie ma opcji na głos na nich :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?