- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
5
Wynik lepszy od gry. Nie żeby Porto coś wielkiego grało, ale jednak.
- zła taktyka Xaviego, Oriol w opcji 3 pomocników to elektryk, Gundo musiał zejść niżej i Oriol to nie wiem jako co teraz jest
- wpuścić trzeba 4 pomocnika a zdjąć napastnika.
0
@tbas Felix do zmiany lub po prostu wyrzucić Oriola z boiska.
0
@Rewolucja123 ale wtedy znowu zostaniemy z 3 pomocnikami. A to słabo wyglada.
0
@tbas Może tu kwestia tego, że drużyna nie ufa Romeu w wyprowadzeniu, a mamy potencjał na wyprowadzenie ataków spod pressingu. A że Romeu spowalnia nasze akcje koślawymi podaniami lub traci, to inna sprawa. Wydaje mi się, że tu może być kwestia dyspozycji Romeu. Można oczywiście bezpieczniej wyjść na drugą połowę z 4 pomocnikiem kosztem Felixa, czy Yamala, ale według mnie lepiej zdjąć Romeu.
0
@Rewolucja123 on wszystko na 3 kontakty gra. Bardzo słabo gra bez FDJ obok, bardzo
0
@Rewolucja123 Ja bym dał Fermina i Gundo cofnął do tyłu.
0
@tbas Nie no, Oriol grał dobrze, jak graliśmy czwórką w środku, bo wtedy był tylko dodatkowym graczem w środku, który miał otwierać przestrzeń Frenkiemu i zdejmować presję z niego. Będąc pojedyńczym pivotem, to jego wady się pokazują jeszcze bardziej, czyli braki w wyprowadzeniu, problemy w utrzymywaniu pozycji, zwłaszcza w pochłanianiu tak ogromnej przestrzenii, jak to robi pivot w Barcy. Strata Busiego jest widoczna od początku sezonu, ale oglądający to kibice dostrzegą to dopiero teraz, gdy Romeu ma na sobie jeszcze większą odpowiedzialność.