La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

0

Mnie ciekawi po tych powołaniach kto będzie kapitanem w tych obydwu meczach reprezentacji Polski pod nieobecność Lewego.

0

@FcPortoFan1999 Szczęsny

0

@HighestInTheRoom Wolałbym kogoś ze środka pola.Piotr Zieliński mógłby spróbować swoich sił.

1

@FcPortoFan1999 ktoś będzie bardziej odpowiedni od Wojtuli?

0

@escarabajo Glik/Krychowiak ewentualnie Jacek Bąk

0

@escarabajo Może to pora na Kubę Kiwiora? @BulaKG Może w 2008 roku by dostali taką opaskę :)

1

@FcPortoFan1999 Nie no, mentalnie i stażowo w mojej opinii tylko Szczena.

1

@FcPortoFan1999 Kiwior na pewno nie, zapewne Szczęsny

1

@HighestInTheRoom @adi7adi8 Kłopot ze Szczeną że On na przełomie czerwca i lipca(jak pojedziemy na Euro) to zrezygnuje najpewniej z reprezentacji..

1

@FcPortoFan1999 Dużego pola manewru nie ma. Sam też obstawiam Szczęsnego, tak jak @HighestInTheRoom

1

@FcPortoFan1999 Wojtek kończy po Euro w Niemczech, chociaż kto wie, może się rozmyśli.
A nawet jak nie to i tak wtedy Lewy jeszcze będzie w kadrze, więc zostanie jak dotychczas.

0

@HighestInTheRoom Lewy też chyba przymierza się aby po Euro 2024 zakończyć z reprezentacją.

0

@FcPortoFan1999 To wtedy sie wybierze nowego raczej nie będzie testowania roli kapitana

2

@FcPortoFan1999 gdzie Kiwior, nie żartujmy.

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy, wszystko wyjdzie w praniu.
Też teraz nie ma co rokować, bo nie wiadomo kto z tych młodych będzie jeszcze w kadrze po Euro.
Ale jeśli Szczęsny i Lewy zakończą kariery to wtedy imo kapitana weźmie Zieliński.

1

@escarabajo Kiedyś będzie musiał przejąć tę opaskę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?