La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1854 Culés

0

Tarczą Pana Dariusza nie wolno, tarczą nie… do tego mając rewanż w Warszawie…
Ech Holendrzy Holendrzy.

konto usunięte

11

@escarabajo
Gratuluję porażki we wczorajszym meczu i oby tak dalej.
Taka Legię aż chce się oglądać chociaż mecz z Jagiellonia trochę bardziej mi się podobał w waszym wykonaniu.

konto usunięte

10

@escarabajo sami bijecie innych, czy to w Madrycie rozpierduchy, albo w Warszawie na polonistów robicie zasadzki i coś jeszcze się pultacie xD

konto usunięte

5

@DaPidejpi oni to nawet swoich piłkarzy biją
hahaha

To o czym my dyskutujemy xD



Albo to:


Biedna Legia xD
Jak zwykle pokrzywdzona :D

11

@Rust_Cohle Wpierdziel od Jagiellonii, wpierdziel od Alkmaru a na dobitkę od policji. Hattrick Legii

1

@Rust_Cohle Bo tylko oni swoich mogą bić, inni nie mogą. Jak to mówią "co w rodzinie to nie zginie".

0

@Rust_Cohle dziękuję, Twój ból dupy o każdą porażkę klubu, który Cię nie interesuje to przyjemność dla mnie:)
@DaPidejpi @BorzyKrzys rozumiem, że bicie przez spatusiałych kibiców a przez policję/ochronę na stadionie to to samo dla Was?

1

@escarabajo Ja tu tylko społecznie poddymiam.

1

@BorzyKrzys a, to nie trzeba, co 3/4 dni @Rust_Cohle wychodzi z nory z wędką:)

konto usunięte

1

@escarabajo No i co że spatusiali? To trzeba odcinać to i zakazać wchodzenia na stadion, żeby klub pokazał, ze nie chce mieć nic wspólnego z takim środowiskiem, ale jak widać im/wam to pasuje i się w dodatku boicie, że znowu was pobiją. W Barcelonie swego czasu przecież Laporta tez odsunął nazioli z Boixos Nois. Coś było chyba, ze ich miał przywrócić, ale to już inny temat.

0

@DaPidejpi "No i co że spatusiali" O to, że wrzucasz do jednego worka spatusiałych kibiców i policje/ochronę na stadionie. Czego nie rozumiesz?

Co do kibiców i zakazów stadionowych się nie wypowiem bo jestem za krótki, ale wiem, że Ty na La Rambli rozwiązałbyś absolutnie każdy problem. Nikt Cię nie prosił o załatwienie sprawy z kibicami, spraw politycznych czy innych, miałeś zorganizować tylko kilku chłopaków z la rambli na mecz piłki nożnej i Cię to przerosło i usunąłeś konto także odpuść sobie.

Do tego piszesz te swoje śmieszne wywody o czym Ci już mówiłem, a jak @Danny Gaucho wytknął Ci babola to podsumowałeś, że Ci to nie pasuje pod tezę. Reasumując nie jesteś dla mnie poważnym chłopcem i Twoje poważne przemyślenia/ataki mnie za bardzo nie interesują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?