- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
4
Uważam, że postać Rocketa jest chyba najlepiej napisaną postacią ze wszystkich w świecie MCU.
Ogólnie jestem ogromnym fanem Strażników Galaktyki. Mega lubię klimat Jamesa Gunna.
Trzeba też docenić jak dobrą trylogią jest GotG. Nie zniszczono np. Postaci Gamory po Infinity War i End Game. Tak samo należy docenić rozwój każdej praktycznie postaci jak Drax, Mantis, Nebula, czy nawet Groot.
Wiadomo, że marketingowo znacznie wyżej stoi czteroetapowa saga Avangersów, jednak w 2 odsłonach (ostatnich) mieliśmy też Strażników Galaktyki, więc w sumie...no jedno z drugim się zawiązało :)
Wiadomo też na co Marvel stawia - show, rozpierducha, poweeeeeer i jedna wielka nawalanka. Niemniej doceniam to w jaki sposób trzecią część GotG napisali nie zatracając fabuły :)
Dialogi takie sobie, ale wizualna oprawa, ciekawość fabuły i bohaterów - na plus. Zwłaszcza wspomniany Rocket.
@macio_944 @barcelonaLM @Encore @TheNekro94 @Kgorecki2500 @tomek8756 @Danny Gaucho
0
@michal26 najlepiej napisany jest jednak Thor - pomimo słabszego pierwszego i ostatniego filmu - to jego droga, gdzie tracił kolejno matkę, ojca, Asgard, najlepszego przyjaciela, brata, połowę poddanych, a także dwie przegrane z Thanosem...sorry, ale dla mnie nikt nie ma do tego startu.
0
@Destroyer_of_Worlds znaczy tak... Thor jest moją ulubioną postacią z Marvela, ale stricte napisany najlepiej jest Rocket. U Niego do końca nie znaliśmy jego historii. Thora znaliśmy od początku. Znaliśmy jego charakter i chyba każdą jego odsłone..natomiast Rocketa nie. Poznaliśmy go na nowo. Tego u Thora nie miałeś.
1
@michal26 Rocket TOP. Bardzo smutne back story :(
1
@Kgorecki2500 daj spokój. Płakałem na tym filmie...
"Hurts" - Rocket, pierwsze słowa...