La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

0

Ale to nadal nie jest ich wychowanek tylko za miliony ile wychowanków w ostatnich latach ma Sreal wszyscy z pierwszej 11 to za miliony sprowadzeni nie mają takiej szkółki jak naszą Braca Visca

0

@Czawi Czawi pijany bo nie moze wydac 100 baniek na pomocnika

0

@Czawi w XXI wieku kluby wydały podobną ilość pieniędzy na transfery ale im bliżej "czasów współczesnych" to tym bardziej kasą szastała Barca :)

1

@Czawi Utknąłeś w latach 2000?

0

@Czawi ilu wychowanków w składzie ma Man City? Zdobyli potrójną koronę.
Masz jeszcze jakieś wytyczne co do składów?

konto usunięte

0

@Czawi trochę interpunkcji proszę bo ciężko się czyta

2

@Czawi Rozumiem, że chciałeś pokazać, że Barca tak wychowankami stoi, ale akurat w 11 Realu było 2 wychowanków - Carva i Joselu, natomiast w ostatnim meczu ligowym Barcy z Sevillą w składzie Barcy tychże wychowanków było 3 - Balde, Gavi i Yamal. Także nie szalałbym z tą szkółką aż tak. Pojawiają się talenty ze szkółki, ale to już nie są czasy, że Barca składa wyjściową 11 z 8-10 wychowanków.

Idąc dale,j w ubiegłym roku, w rankingu CIES to Real był zespołem z największą liczbą wychowanków grających w TOP5 ligach - miał ich 43, a Barca 38.

La Masia jest świetną szkółką i miała genialne pokolenie, które rozsławiło ją na całym świecie, ale La Fabrica w tym momencie w niczym nie ustępuje, a aktualne liczby przemawiają nawet za Madrytem w zakresie szkolenia świetnych zawodników.

0

@Czawi a co maja wychowankowie do tego ? Real od zawsze bardzo malo stawial na wychowankow, oni zawsze slyneli z tego ze kupuja gwiazdy, oni dopiero teraz (w ostatnich paru latach) postawili na sprowadzanie pilkarzy z potencjalem czyt, np Vini czy Rodrygo, malo w ostatnim czasie kupuja tzw "gotowy produkt", mimo ze zawsze z tego slyneli

0

@Czawi ty tak na serio czy trolujesz?:)

0

@Desperados21 je........twoja interpunkcje

0

@R_da_Souza_Faria Szejkowie opanują cały świat piłki nożnej i ciebie to cieszy. Gabi Veiga gości ma 19 l i gra w arabi i ty się cieszysz z takich zespołów jak City PSG itp

0

@Czawi Ciebie cieszy.
Man City szuka konkretnych zawodników, a Barca mam nadzieję że skończy z tym zgubnym DNA...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?