La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

1

Pięknie Raków! Teraz wygrać zaległy mecz i lider wróci w odpowiedne miejsce. :) A niby Raków ma się skończył, a o mistrzostwie to może zapomnieć. :D A tu wygrywa z Legią w Warszawce. Żeby Legia się nie skończyła , ostatnie trzy mecze w dupsko. Bardziej na poważnie, to oby była wyrównana walka o mistrza do ostatnich kolejek pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa, wątpię, że Lech się włączy a Śląsk długo wytrzyma.


2

@Kamiloza91 bardziej Legia dziś przegrała niż Raków wygrał. W zasadzie to Legia musiała sobie sama strzelić i walić po słupkach żeby tak się skończyło

0

@Kamiloza91 Legię trapi pierwszy kryzys w sezonie,dla nich dobrze że jest przerwa bo od tego wielkiego triumfu w Szczecinie widać jakby brakowało u nich pary. @Azi Legia po reprezentacji wybiera się do Wrocławia na mecz ze Śląskiem.Kolejne Partidazo :)

0

@Kamiloza91 Lech na spokojnie się może włączyć w tą walkę, zwłaszcza, że nie grają w pucharach, więc jest pełen fokus na ligę

2

@Luciano99 Legia i Raków też niedługo będą miały ten atut ;)

konto usunięte

1

@Kamiloza91 Nie no, Lecha skreślać nie można. Śląsk spuchnie prędzej czy później, podobnie Jaga.

0

@Luciano99 Kocham Ekstraklasę!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?