La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 760 Culés

3

Nie rozumiem strategii Tuska. Zamiast odpowiadać na pytania jak Bosak czy Hołownia to babra się już kolejny rok w potyczki z pisdu i pinokiem. Przecież przed tym cyrkiem zwanym "debata" było jasne, że pinokio będzie atakować Po i Tuska. Tu trzeba prosto odpowiadać na pytania bo pinokio i tak sam się zaora. Nie rozumiem tego.

1

@fart Nie rozumiesz, bo nie śledzisz chyba polityki od 18 lat xD

0

@BorzyKrzys Może dlatego, że mam to w dupie i zamiast ogladać/słuchać klaunów zajmuję się własnym życiem. ;)

0

@fart To po co ogladasz debatę. Zajmij się swoim życiem.

0

@BorzyKrzys a kto powiedział że ogladam?

0

@fart A To przepraszam. Czyli komentujesz coś czego nawet nie oglądasz. Spoko.

0

@BorzyKrzys Użyłbym słowa przysłuchuje bo zajmuje się swoim życiem przygotowując kolację. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?