La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1824 Culés

konto usunięte

4

Najlepiej prezentujący się politycy na debacie według mnie.
1. Wielgus - Jak to kobieta.
2. Morawiecki - ładna koszula, ładna marynarka, ładnie zawiązany i przyległy krawat, stylowe okulary i ładna fryzura. Przyszykowany jak na pogrzeb opozycji. Jednym słowem drip.
3. Bosak - krzywy krawat i koszula jakaś tak zbyt duża, ale marynarka ok. Wygląda jak mały polityk grający dużego polityka. Chwila...
4. Maj - lepszy krawat od Bosaka, ale ta rozpiętą koszula...
5. Hołownia - brak krawata i rozpięta koszula. Wygląda jakby było co najmniej lato lub połowa wesela.
6. Tusk - były Premier Polski oraz były przewodniczący rady europejskiej Pan Donald Tusk chyba zaczyna doskwierać bieda. Tak bez marynarki na tak ważne wydarzenie?

1

@Khajio Ten cyrk zwany debata nazywasz ważnym wydarzeniem? to grubo. Przecież to nawet nie debata tylko zwykłe spotkanie w studio.

0

@Khajio co znaczy drip?

konto usunięte

1

@Bobo25 Bazując ma miejski.pl
Drip - dzisiejszy odpowiednik słowa swag.
Swag - inaczej lansować się. Może być wyglądem, charakterem, czy umiejętnościami. Po prostu stylem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?