La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 678 Culés

0

Robercik robi dobrą mine do złej gry jak zwykle a prawda jest taka ze już jest wiekowy i jest u schyłku

konto usunięte

3

@Bisz tak piszesz jak by Robert miał co chwile kontuzje ....Młodsi są bardziej szklani jak On

0

@zaky274 Ale nie są tak drewniani.

konto usunięte

1

@AlexDark00 i nie osiągnęli tyle co drewniany Lewy

0

@zaky274 Jeszcze. Ciężko, żeby 20 latek miał większe osiągnięcia xd

0

@zaky274 kontuzji nie łapie co chwile to nie jest mój zarzut , ale po jego grze widać jego wiek , i w grze jest irytujący ,a jak masz kontuzje , to masz kontuzje nie moge Cie oceniac za grę jak jesteś kontuzjowany natomiast jak masz kontuzje w tym wieku a zaczynasz gadać że ooo nie martwie sie nadal jestem świetnym zawodnikiem , kiedy po grze widać że sie męczysz na boisku i brakuje Ci błysku polotu no to sory ale mimo całego szacunku dla Roberta i jego dokonań to bawią mnie takie stwierdzenia , miałem cierpliwośc w zeszłym sezonie i wierzyłem że okej musi sie doleczyc , wróci bedzie grał lepiej , ale nie od momentu mundialu miał bardzo duze problemy techniczne , koncówke sezonu miał ciut lepszą , mówie okej odpoczął naładował baterie poprawi sie ale nie , nadal nie dowoźi i nawet nie chodzi o to ze mam jakis wielki żal o to , rozumiem ze lata robią swoje tylko niech nie mówi ze wiek nie ma znaczenia , bo Cristiano też tak mówił naśmiewając sie chociazby z xaviego , a sam trafił do tej memicznej Arabii , tylko że ciut później za to w gorszym stylu

konto usunięte

0

@Bisz No niestety peselu nie oszuka, może i tak być że to jego ostatni sezon w Barcelonie ...

1

@AlexDark00 Szczególnie Torres, ale to trzeba oglądać:D

@Bisz Jest to nieprawda. W tam tym sezonie król strzelców, dobre mecze w SPH, w tym sezonie tak samo przeplata dobre spotkania z złymi.

0

@Bagsik88 W wieku Torresa to Lewandowski trafiał dopiero do bvb z ekstraklasy xd

1

@AlexDark00 A to ze względu na wiek może nie przyjmować lub przyjmować? :D Ferran ma 23 lata, a Lewandowski trafił w wieku 22:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?